1 sene evvel yazmaya başladığım blogumda 100. yazıma özel bir hediye vermek istedim. Sonunda sizlerin de benim gibi keyifle kullanacağınızı düşündüğüm harika Flower Box ürünlerinin iyi bir seçim olacağına karar verdim. Evimde keyifle kullandığım, her gelenin çok beğendiği, duvara asarak yarattığımız dekorasyonun en renkli adı artık Flower box!

Flowerbox tasarımlarının başlıca amacı, doğayı şehre getirmek. Bu dikey bahçe ürünlerine bayılacağınıza eminim! Çekilişte kazanacak 3 talihliye seçtikleri çiçekle beraber ürüne ait gerekli bakım bilgileri kendilerine gönderilecektir. Aşağıda bu harika çiçeklerin görsellerini görebilirsiniz..

Eğer sizde aşağıda yer alan 5 çeşit çiçekten istediğiniz birini seçmek isterseniz sadece 2 dakikanızı ayırarak çekiliş koşullarını yerine getirmeniz yeterli. Herkese bol şans diliyorum :)!

Çekilişe katılmak için aşağıdaki hesapları takip etmenizi rica ederim.

Instagram; BerilBayındır
Facebook; Flowerbox
Facebook; momsblognote
Twitter; @FlowerboxTR
Twitter; @BerilBayındır

Yukarıdaki koşulları yerine getirdikten sonra, bu post un altına yada momsblognote@gmail.com a ad/soyad bilginizle birlikte mail adresinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

Son katılım tarihi: 17.08.2013 

21 Yorum Var

  • Eylül Hanım,
   Çekiliş için listede olacaksınız.
   Şimdiden bol şans dilerim.

   Sevgiler,

   Beril

 1. Harika bir konseptmiş. Türkiye’de var mı bunlardan?

 2. Uzun zamandır instagramdan takipcinizim tabii blogunuzuda cok severek takip ediyorum. 2 nisan dogumlu kızım var,tecrubeleriniz ve önerileriniz bana ışık tutuyor. Gulegule buyutmek dilegi ile bebeklerimizi, sevgiler

  hulyakilickap@gmail.com

  Hülya kılıckap

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.