Artık resmi olarak kilo almaya başlamış bulunmaktayım. Son 3 gündür tartıda gördüğüm 51.2 bunu kanıtlıyor. Tam olarak 2.2 kilo aldım ve karın çevrem 75 cm den 80 e çıktı. Her ne kadar abur cubur ve hamurişi tüketiyor olsamda şimdilik bu rakamlar fena değil diye düşünüyorum.
Geçen gün yaşamış olduğum bir çarpıntı yüzünden hastaneye gitmek zorunda kaldım. Nabzımın 75-80 civarı olması gerekiyorken 120 lere çıkmıştı. Bir sürü tetkik yapıldı çok şükür kansızlık dışında bir şey çıkmadı. Ama bu arada ultrasonla da bebeğimin iyi olduğunu kontrol ettiler. Çok şükür herşey normal çıktı ve doktor bebeğimin büyük ihtimal erkek olduğunu söyledi. Paşaların paşası geliyor sanırım 🙂 3 gün sonra kendi doktorumda kontrolüm var net bir şekilde kız mı erkek mi öğreneceğiz. Çok mutluyum!!!

Tüm bunların dışında bu ara kendimi evin düzenine vermiş bulunmaktayım. Bebeğimizin odası olacak olan şu an için çalışma odası olan odayı boşalttık sayılır. Çok yorucuydu ama nerdeyse hiç iş kalmadı. Bebeğin mobilyalarını modoko dan almaya karar verdim. Tüm dekorasyon detaylarında da (perde, duvarlar, aksesuarlar vs.) By Kepi Kids ile çalışacağım. Geçen gün Zara Home dan çok tatlı bir bebek beşiği aldım. Aşağıda sizler için fotoğraflarını paylaşıyorum.

Hava gerçekten çok ama çok sıcak 35 derecelerin üzerinde ve ben genelde evde bütün gün klimanın önünde oturuyorum. Çok şükür ki hamileliğimin son zamanları yaza denk gelmedi. Şimdilik benden bu kadar sizin oralarda da hava sıcaksa çok acil olmadıkça evden çıkmamanızı öneririm, öpüyorum :)!!

1 Yorum Var

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.