Nasılmıyız?
Valla günlerin ne kadar hızlı geçtiğini, ne kadar birbirine karıştığını anlamaya fırsatım bile olmuyor. 1 gece yaşadığım bişeyi dün müydü ondan önceki gün mü ayırtedemiyorum. Merak edenler için kilom 54 oldu. Hala 5 kg fazlam var. Düzenli olarak pilatese gidiyorum ve yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Fakat emzirirken bu çok da kolay olmuyor. Bi defa bazen iştahım aşırı açılıyor ve hala hergün çikolata yemeğe devam ediyorum. Tatlıya olan düşkünlüğüm malesef hala geçmiş değil.

Kuzey şu son 2-3 gündür baya huysuz. Dişi yüzünden olduğunu düşünüyorum ama öyle olduğunu gösteren kesin kanıtlar elimde yok. Biberon hala almıyor, 4 aydır 3 saatten fazla ayrı kalmadık. Bu durum bazen beni çok mutlu ediyor bazen ise fizana kadar koşup uzaklaşmak istememe sebep oluyor. 10 gün sonra 3ümüz ailecek bir yurtdışı seyahatine çıkıcaz. Hepimizi onun heycanı sarmış durumda. Ordayken her zamanki gibi bizi instagramdan ve twitter dan takip edebilecekseniz. Döndüğümde de size detayları mutlaka yazacağım.

Sizden gelen maillere o kadar mutlu oluyorum ki. Bazen cevap yazmaya yetişemediğim oluyor ama elimden gelen süratle maillerinize yanıt vermeye çalşıyorum inşallah atladıklarım olmuyordur. 1 senedir en sık gelen mail başlığı saçımın rengi, dolasıyla boyası hakkında oluyor. Hamileyken ne tip boya kullandığım, röfle yaptırıp yaptırmadığım, dip boya işini nasıl hallettiğim vs ile ilgili sorularınıza bir takipçiminde tavsiyesiyle tek bir post altında yazarak cevaplayacağım. En kısa sürede blog da bulabileceksiniz.

Bir de Kuzey’in daha fazla fotoğrafını görmek isteyen takipçilerim beni instagramda BerilBayindir yazıp takip edebilirler. Çok sık olmasa da Kuzey’in fotoğraflarını orda paylaşıyorum. Fakat tabiki herkes iphone telefon kullanmak zorunda değil, bununla ilgili olarak da burda da mutlaka fotoğraflar paylaşıyor olacağım. Hatta bir tanesi bu yazının sonunda 🙂

Ne mutlu bana ki bu blog sayesinde sizleri tanıdım. Ne mutlu bana ki sizler gibi kompleksiz, beğendiğini takdir etmeyi bilen, beğenmediğini rahatlıkla dile getirebilen takipçilerim var. Birgün mutlaka bir buluşma günü ayarlayarak bir araya gelmeyi, sizlerle tanışmayı ve sizi Kuzey’le tanıştırmayı çok isterim. Siz ne dersiniz? Böyle bir buluşmaya katılmak isteyenler olursa çoğunluğa göre ayarlayalım derim 🙂

Değerli yorumlarınızı bekliyorum,

9 Yorum Var

  1. Maşallah Kuziye, boncuk gözleri çok tatlı maşallah.. Benim oğluşumda bugün 4. ayını doldurdu, aynı kuzey gibi balkabağı :)) Ayrıca ben şu buluşma fikrini çok isterim ama malum bebekle evden çıkıp biyerlere gitmeyi göze almak çok zor, hele de benim gibi yapayalnız iseniz.. Yine de duruma göre şansımı denemek isterim..

  2. valla bu küçük adamın miss kokusu ekrandan ofisi kapladı tüm gün koklar dururum artık:)))allah sağlıklı ve şanslı bir ömür verir dilerim..seninlede tanışmış olalım hem berilcim:))

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.