Bugün tam 16 ay+12 günlüksün oğlum. Her günüm sana hamileyken karnımı okşarken bir yandan da seninle konuştuğumda göstermeyi vaad ettiğim güzellikleri yaşatmaya çalışmakla geçiyor. Her gördüğün şey senin için yepyeni, şaşırtıcı ve harika! Dünyada çocukların neden herşeyden ve herkesten daha kıymetli olduğunu daha iyi anlıyorum artık.. Küçücük şeylerden mutlu olmayı unuttuğumuz bu dünyada o minik meleklerin gördüğü bir uğur böceğindeki heycanı ve mutluluğu inanılmaz. Hep böyle naif kal oğlum.. Tertemiz kalsın için.. ve allah seni hep iyi insanlarla karşılaştırsın..

Bu sene anneler gününde kuzenim Banu’nun oğlu Pars’ın 1.yaş doğum günü için İzmir’e gittik. Hem yeğenimin doğum günü kutladık, hem de Pazar Günü 4 nesil bir arada tüm sevdiklerimle beraber şahane birgün geçirdik. Kuzey için en heycan verici olay tabiki İzmir’in meşhur faytonları oldu. Beraber faytona bindiğimizde ise onu hiç bu kadar mutlu gördüğümü hatıramıyorum. Çığlık çığlığa bir mutluluk yaşadı canım oğlum. Sanırım artık beni Kuzey’de en mutlu olay her dediğimi anlıyor olması. Onunla iletişim kurabilmek, konuşabilmek o kadar güzel ki..

İzmir den döndüğümüzde babası bizi elinde çiçeklerle karşıladı.. Ona sıkı sıkı sarıldım.. gerçekten çok özlemiştim.. dün gece yatağa yatarken oğlum ve kocamla aynı çatı altında sağlıkla uyuyor olmamın ne kadar kıymetli ve huzur verici olduğunu düşünürken uyuyakalmışım.. Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın.

Tüm annelerin anneler gününü kutluyorum..

İzmir’den parti ve anneler günü fotoğrafları aşağıda..

Kuzey tüm annelerin anneler gününü kutluyor!!!! 🙂

fotoğraf-23

fotoğraf-32

fotoğraf-25

fotoğraf-26

fotoğraf-20

fotoğraf-33

fotoğraf-31

fotoğraf-28

fotoğraf-29

fotoğraf-27

fotoğraf-21

fotoğraf-22

fotoğraf-37

fotoğraf-39

fotoğraf-11
Anneler Günü

fotoğraf-13

fotoğraf-18

fotoğraf-19

fotoğraf-12fotoğraf-14fotoğraf-16fotoğraf-15

fotoğraf-36
tüm haftanın yorgunluğunun sonunda pusetinde uyuyakalan bebek

IMG_2280 paylaşan: bdenizel

3 Yorum Var

  1. Ceylinin annesi Reply

    Ama bu Kuzey, niye böyle aşırının aşırısı tatlı, maşallah ona 🙂
    öyle güzel bi öpücük gönderen kaç tane minik yakışıklı var :))

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.