DSC06717

Geçen gün sevgili blogger arkadaşım Merve, Kuzey’i ve beni çok keyifli bir etkinliğe davet etti. Özellikle Kuzey’inde eğlenebileceği etkinlikleri kaçırmamaya çalışıyorum. Bardabas daha önceden de duyduğum bir üründü. Kendisi yakından tanımak beni çok mutlu etti.

Öncelikle Bardabas nedir? Çocukların hayatlarına nasıl dokunuyor?

İster tek 1 kutu olarak satın alabileceğiniz, ister de yıllık abone olabildiğiniz Bardabas çocuğunuzun yaşına göre her ay evinize gönderilen aktivite kutularıdır. 2-10 yaş arasındaki çocukların zihinsel gelişimini destekleyen bu kutular minikleri hem eğlendiriyor hem de yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı oluyor. Bir çok uzman tarafından oluşturulan Bardabas Aktivite Kutularında aktiviteleri nasıl yapacağınızın anlatıldığı açıklamaların yanı sıra, yaparken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeler de yer alıyor. Ekstra bir malzeme almanıza gerek olmayan, kartonundan, yapıştırıcısına, renkli kağıdından, makasına kadar gerekli tüm ürünleri bulacağınız eğlenceli ve öğretici bir kutu.

fotoğraf 2-2

Biz de geçen hafta Kuzey’le uyandığımız gibi kendimizi Soho House Istanbul’a attık. Kendi yaşımıza uygun bir barbadas aktivitisini keyifle yaptık ve çok eğlendik.

Eğer sizler de evde çocuğunuzla yapacak yaratıcı etkinlikler, deneyimsel öğrenmeyi destekleyen faaliyetler yapamıyorsanız veya yaptıklarınız size yetmiyorsa Bardabas tam da size göre bir ürün.

fotoğraf 3

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.