BİR DİLEK BİN MUTLULUK

Capitol Alışveriş Merkezi, uluslararası ödül sahibi sosyal sorumluluk projesi Dilek Ağacı ile 6. Senesinde Afyonkarahisarlı çocukların dileklerini İstanbul’a getirdi. Alışveriş Merkezi içerisine kurulan Dilek Ağacı’nın dallarında yerini alan rengarenk hayaller, 1 Temmuz itibariyle yardım sever ziyaretçiler ile buluşuyor.

800 ÇOCUĞUN MUTLULUĞU İLE KAPLANACAK

Anadolu’daki çocuklar ile alışveriş merkezi ziyaretçilerini bir araya getiren Dilek Ağacı; dallarında, Afyon’un Sandıklı ilçesinden 800 öğrencinin, İstanbullu abla ve ağabeylerine gönderdikleri dilekleri taşıyor. Ziyaretçilerin gerçekleştirdiği her bir dilek, bin mutluluk olarak Afyon’a gitmeyi bekliyor.

Capitol Alışveriş Merkezi’nin Türkiye’nin tüm bölgelerinde imkan kısıtlılığı yaşayan çocuklara ulaşmak ve onların geleceğe güvenle, umutla bakmalarına katkıda bulunmak amacıyla yola çıktığı Dilek Ağacı projesine destek vermek için alışveriş merkezinin 1. Katına kurulan Dilek Ağacı’nı ziyaret edebilirsiniz.

Dilek Ağacı Hakkında:

Her yıl farklı bir Anadolu bölgesinin seçildiği Dilek Ağacı projesi bugüne kadar;  2009 yılında Van’ın Gürpınar ilçesindeki 450 çocuk, 2010 yılında Artvin’in Borçka ilçesindeki 1050 çocuk, 2011 yılında Mardin’in Kızıltepe ilçesinde 1500 çocuk, 2012 yılında Nevşehir’in 6 ilçesinden 1050 çocuk ve Adana’nın Aladağ ilçesinden 950 çocuğun hayalini gerçeğe dönüştürdü. Dilek Ağacı, 6. Yılında Afyonkarahisarlı öğrencilerle büyümeye devam ediyor.

Capitol Dilek Ağacı projesi 2012 senesinde; dünyada 50’den fazla ülkenin ve 3200 katılımcının başvurduğu Stevie International Business Awards organizasyonunda senesinde Silver Stevie ödülüne layık görüldü.

_DSC0343

IMG_4049 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.