Eğer hamileliğinin 1.trimester olarak adlandırılan ilk 3 aylık dönemi geçirdiysen neden bahsettiğimi çok iyi biliyorsun. Sürekli sızlayan ve her geçen gün bir öncekinden daha da büyüyen göğüsler! Bebeğimi besleyeceğim, böyle bir mucizeyi yaşayabilmem için allahın bana verdikleri için gerçekten şükrediyorum ve inşallah bunu tavsiye edildiği gibi en az 6 ay boyunca yapabilirim. Sonunda yaşayacağımız mutluluğun yanında bunların çok ufak detaylar olduğununda farkındayım ama genede dır dır etmeden duramıyorum çünkü gerçekten canım çok acıyor. Eski sütyenlerime zaten artık sığmam mümkün değil, bu yüzden geçen gün iç çamaşırı satan bir mağazaya girip safça hamile sütyeni sordum. Satış elemanları ise uzaydan gelmişim gibi yüzüme garip garip baktılar. Meğer böyle birşey yokmuş. Emzirme sütyeni varmış ama hamile sütyeni yokmuş. Boyutu en azından 1-2 beden yukarı, 1-2 beden aşağı değişebilen bir sütyen icad etmek bu kadar zor mu gerçekten? Biz her ay yeni sütyen mi satın alacağız. Protestodayım arkadaşlar sütyen falan takmıyorum bu böyle biline!!  

6 Yorum Var

  • Ahh öğrenecek ne çok şeyim var 🙂 Göğüs kalkanı ne demek onu bile bilmiyorum açıkcası… Sütyenlere gelince hakikaten giyinmeyi seven modaya düşkün bayanlar için sevimsiz ama bebeklerimiz için herşeye değer dimii ne de olsa dönemsel durumlar bunlar :)))

 1. Evet yaa aynen öyle. Tasarım diye birşey yok:( Anneanne sütyeni resmen, ama ne yapalım:))) Mecbur olunca elden gelen birşey olmuyor maalesef.
  Ben kızımı tam 27 ay emzirdim çok şükür. Dahada da emecekti de bıcırık artık yeterrrr dedim. Eeee kolay değil yaniii ve 1 haftada bıraktı meleğim emmeyi. Yalancı meme falanda hiç kullanmadık. Zaten tavsiye de etmem canım. Alışmasın daha iyi. Sonra bıraktırmak epey güç oluyormuş…
  Bunların hepsi geçici durumlar. Her anın tadını çıkart bence. Ve de bol bol fotoğrafını çek. Ben her ay karınımın yandan fotoğrafını çekmiştim. İlerde çok gülüyorsun:)
  Öpüyorum.
  Sevgiler:)

 2. o acıyı bilirim ne sızlamışlardı, çok şeker anlatmışsın bayıldım bundan sonra takipçinim,sağlıkla mutlulukla bebişini kucağına alırsın inşallah,sevgiler…

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.