HAKKIMDA

HAKKIMDA

fotoğraf-7Anne olacağımı öğrendiğim o ‘an’ı hiç unutmuyorum. Gözlerimden süzülen yaşlara engel olamamış hatta hıçkıra hıçkıra ağlamıştım…

Kuzey’e hamile kaldığımı öğrendiğim ilk andan itibaren hayatımız sürükleyici bir roman gibi. Bir sonraki sayfaya geçmek için sabırsızlanıyor, zaman zaman da korkuyorum. Güzel başına dudaklarımı değdirdiğim o ilk andan itibaren ise araştırmacı, korumacı, sabırlı, sevgi dolu bir anne oldum.

Bir sürü arkadaşıma bir sürü soru sordum.. Fakat çocuklu hayat o kadar koşturmalarla dolu ki insan yaşadığı birçok şeyi unutabiliyor. Ben unutmak istemedim. Yaşadığım bu harika mucizenin her anını ileride dönüp okumak, satır satır yaşamak ve içime çekmek dileğiyle momsblognote’u hayata geçirdim.

Meğer eksik parçam sadece Kuzey değil, bu blog sayesinde tanıştığım birbirinden kıymetli okuyucularım ve arkadaşlarımmış. Şimdi daha tamam, daha bütün bir bir şekilde ilerlediğim bu yolda sizlerle tecrübelerimi, endişelerimi, mutluluklarımı, okuduklarımı, gezip gördüklerimi paylaşıyorum.

Bu blog oğluma bıraktığım en büyük mirasımdır ve sizlerde bunun en kıymetli tanıklarısınız. Yaşadığım bu benzersiz yolculukta bana eşlik ettiğiniz ve blogumu takip ederek yaşadığınız bu harika yolculukta sizlere yol arkadaşlığı etme ayrıcalığını verdiğiniz için çok teşekkür ederim..

Sevgiyle kalmanız dileğiyle..

Beril Bayındır
momsblognote@gmail.com