Yıllar önce bir kitap okumuştum. Kitaptaki anne adayı gittiği bir bebek fuarında alacağı puseti farklı yer zeminlerinde deneyebiliyordu. Böyle bir imkan o gün bana kendi ülkemde yaşamak için oldukça uzak bir ihtimal gibi gözükmüştü. Ta ki geçen haftaya kadar…

 

Sevgili Joker ve blogger arkadaşımız Cesur’un ev sahipliğinde harika bir 2 saat geçirdik. Joker Mağazaları bünyesine yepyeni bir konsept ekleyerek ‘dev mağazacılık’ anlayışını bizlerle tanıştırdı. Şu an için Galleria ve Altunizade’de bulunan bu dev Joker Mağazaları’nda almak istediğiniz puseti çeşitli yer zeminlerinde deneme şansı bulabiliyorsunuz. Birçok çocuk mağazasında kısıtlı bulduğunuz oto koltuk, mama sandalyesi, biberon vs gibi ürünlerin için piyasada bulunan nerdeyse tüm çeşitleri mağaza içinde mevcut.

 

Benim bebek/çocuk mağazalarında yaşadığım en büyük sıkıntı otopark oluyor. Mağaza büyük alışveriş merkezlerinde de olsa eğer almış olduğunuz ürünün ebadı büyük ise uzun mesafeler elinizde torba ile yürümek zorunda kalabiliyorsunuz. Altunizade mağazasında ise bu durum farklı. Altında kapalı otoparkı ve pusetinizle rahatça mağazaya ulaşabileceğiniz bir de asansörü bulunuyor. Her ne kadar Avrupa Yakasında oturuyor da olsam Altunizade Joker mağazası bundan sonra alışverişlerimde sıklıkla uğrayacağım bir adres olacak gibi gözüküyor.

 

Bizler anne ve anne adaylarına bu ayrıcalığı sundukları için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum..

 

_CET3794

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.