Geçen gün çok tatlı bi anneden çok güzel bir mail aldım. Öncelikle sizlerle onu paylaşmak isterim; 

Beril merhaba, duyarli bir anne olarak aklima geldigin icin bir konuyu senle paylasmak istedim.  Kizim Ceylin’in anaokulunda 28 Aralikta Korunmaya Muhtac Cocuklar a yardim amacli bir Garage Sale (garaj satışı) duzenlenicek. Bende orada gorev alicam. Oncelikle o gun satmak uzere eger cevrendeki cocuklarin ya da senin oglunun kuculmus veya giymedigi kiyafetleri, oynamadigi oyuncaklari, okumadigi kitaplari varsa bana ulastirman mumkun mu? O gün katılımın olması için yardımlarını bekliyorum

 
Bu yardım çağrısına duyarsız kalmayalım, öncelikle orda satışa sunulacak küçülmüşler, oyuncaklar vs varsa bu satışa ulaştırabiliriz. Hepinizi 28 Aralık’ta Koruncuklar adına düzenlenecek olan bu garaj satışına bekliyoruz!
 
Tarih: 28 Aralık
Mekan: Etiler Bilgi Kozası (Harvard Cafe karşısı)
Saat: 11:00 – 16:30
 
 

4 Yorum Var

 1. Beril merhaba,
  Bloğunu ilgiyle takip ediyorum. Seni anneliğin, sosyalliğin, eşine olan aşkın,stilin ve gördüğüm kadarıyla bulunduğun konuma rağmen asla kaybetmediğin mütevazılığınla çok takdir ediyorum. Instagramda yazılan herşeye verdiğin samimi ve içten yorumlar ve cevaplar da cabası… Kuzey senin gibi bir anneye sahip olduğu için çok şanslı ve gerçekten çok güzel bir bebek. Bu şekilde gelen yardım çağrılarına da duyarsız olmadığın için hatta görev aldığın için alkışı hakediyorsun. Şimdi ben muhakkak burda da yardım ediyorum elimden geldiğince, fakat oraya da birşeyler gönderebileceğimi düşünüyorum. Kargo için bana bir adres gönderirsen veya bir şekilde iletişime geçersen çok sevinirim… Sevgiler…

  • Merhaba,

   Öncelikle nazik yorumlarınız ve zarif sözleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçekten yazdıklarınızı okurken onore oldum, umuyorum söylediklerinize layık bir anne ve blogger olmaya devam edebilirim.
   Özge Hanım konuyla ilgili muhattap olduğumuz kişidir. Kendisi gönderi yapabileceğiniz adresi benimle paylaştı. Size ulaştırabilmem için momsblognote@gmail.com a boş bir mail gönderirseniz adresi paylaşmak istiyorum.
   Duyarlılığınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. Kermes günü tanışmayı dilerim.

   Sevgiler,

   Beril

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.