Gene konumuz organik 🙂 Ama bu sefer organik kumaşla üretilen, el yapımı birbirinden şık kıyafetler. Annemlerin kuşağı anlatıyor, eskiden “mother&care” markası çok önemliymiş. Çocuğu olanlar yurtdışına gidenden mutlaka Mother&Care den çocuk ürünleri sipariş edermiş. Fakat şimdi öyle değil. Birbirinden renkli ve harika modelleri Türkiye’de bulabiliyorsunuz.

Genede butik ürün anlayışının karşılığı, çocuk ürünleri için çok da fazla alternatif yok. Bu yüzden bu tarz örneklerle karşılaştığımız an mutlaka birbirimize haber vermeliyiz diye düşünüyorum. Size bahsetmek istediğim marka başlığımda da yazdığım gibi; LADY&LORD.

Fotoğraflarını gördüğüm an modellere vuruldum. Fiyatları piyasanın biraz üzerine olan bu kıyafetleri, özel günler için tercih edebilirsiniz. Kız çocukları için baskın renkler, fiyonk ve aksesuar detaylar bir arada kullanılmış. Erkek çocukları için ise özel frak ve smokinler ön planda.
Selin Yıldız tarafından kurulan markanın ürünleri; İstanbul ve Ankara Harvey Nichols, İstinye Park Beymen, Ankara Panora AVM, Brandroom Kids mağazalarında ve Suadiye Bağdat Caddesinde bulunan satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizler için seçtiğim harika ürünlerin birbirinden şık fotoğraflarını bulabilirsiniz. Bana hak vereceğinize eminim 🙂

7 Yorum Var

    • Dimiiiii hakikaten çok güzeller 🙂
      2.çocuk kız olursa aklımı kaçırabilirim 😛
      Çok sevgiler,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.