Annelik bebeğin doğumundan itibaren mucizevi, heyecan verici ve mutluluk sebebi bir olay olmasının yanında beraberinde bir çocuğun sorumluluğu gibi  konularda da beraberinde oldukça fazla stresi beraberinde getirir. Her annenin bu stresi aza indirebilmesi için çeşitli yöntemleri vardır. Bazıları bulabildiği kısacık zamanlarda kitap okur, bazıları müzik dinler bazıları ise farklı teknolojiye sahip kıyafetlerini üzerine giyer! Teknolojinin her geçen gün daha da ilerlediği bugünlerde aslında inanılması çok da zor bir konu değil bu. Dünyada tekstil ürünlerinde kullanan ‘nano teknoloji’ sayesinde artık stresinizi aza indirgemek mümkün. Miramor büyük beden tekstil ürünleri ile sadece göze hitap etmenin dışına da çıkarı ‘Nano Teknoloji’ yi kullanarak içinde var olan ‘Negatif İyon’ özelliği ile bir ilke imza daha atıyor’. Peki sadece moda ürünler tasarlayarak büyük beden kadınların yüzünü güldüren Miramor nasıl hayatı daha yaşanır kılmanızı sağlıyor’? Buyrun detaylı inceleyelim;

Moda Hayatı Nasıl Daha Yaşanır Kılmalı?

Büyük Beden Kadın Markası Miramor, Büyük beden kadınlara modayı getirmek ile sınırlı kalmayıp, yeni teknolojileri de sunarak Türkiye’de büyük beden kadın giyiminde bir ilk’e imza atıyor.

Miramor , kıyafetlere uygulanan tamemen doğal, negatif  iyon teknolisini büyük beden kadın ürünlerine uyguluyor.

Negatif iyon ne demek?

Negatif iyonlar zihni ferahlatıp, stres oluşumunu en aza indiriyor. Buna ek olarak pozitif enerji veriyor.

Modern evler, ofisler, binalar negatif iyondan yoksundur. Bilgisayarlar, Floresans lambaları, havalandırma sistemleri, modern bina materyalleri bizleri yorgun, depresif ve asabi hissetmemize neden olurlar.

Bunlar da yetmezmiş gibi gün içinde yaşadığımız iş ve trafik stresi, özel hayatımızda yaşadığımız problemler bizim tamamen enerjimizi düşürebiliyor.

Miramor ürünlerine uygulanan negatif iyon teknolojisi sayesinde, ürünlerin tene temas etmesi ile birlikte tene girer. Buda vücudunuzdaki stresi azaltır, yorgunluğu giderir ve zihinsel ve fiziksel rahatlık verir.

Bunlara ek olarak kan basıncını düşürür ve çarpıntıyı azaltır. Kılcal damarları genişletir kanı alkalize eder.

Negatif iyonlar miramor ürünlerine nasıl adapte ediliyor?

Negatif iyon teknolojisini Türkiye’de büyük teknoloji firmaları ürünlerinde daha önce uyguladılar. Ancak tektsil sektöründe Büyük beden de ilk kez bunu teknolojiyi miramor uyguluyor.

Negatif iyonlar, doğal seramiklerin pulvarizasyonu ve dispersiyonundan elde edilmiştir.

Elde edilen bu negatif iyon teknolojisi tekstil mamulüne kazandıran Miramor, büyük beden kadınlar için alternatif ürünler sunuyor.

Tüm bu bilgilerin sonunda bir markanın sadece göze hitap ederek, kişiye konfor sağlamanın dışında da sunduğu hizmeti tanımış olduk. Hergün kendini daha da geliştiren, hayatımızın her noktasına dokunarak bizlerin vazgeçilmesi olan Miramor’a benden kocaman bir alkış! Bundan sonraki çalışmalarını da heyecanla bekliyor olacağım.

2001-1 2001-2 2001-3 2003-1 2003-2 2003-3

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.