Kısa bir süre önce tv reklamlarıyla beğenimi kazanmış olan Moova, çocuğu yemeğini yese bile annesinin ısrarla çok daha fazla yedirdiği, hava azıcık esse çocuğuna atkılar takan anneleri ‘Anne görüşü’ adı altında esprili bir dille reklamlarında işliyor. Anlaşılan o ki Moova hedef tüketici olan annelerin sevgisini ve beğenisini kazanmaya da kararlı.

Günümüzde pazarlama ve reklam konuları ise aldı başını gitti. Biz blogger annelerine her gün yepyeni yaratıcı fikirlerle oluşturulmuş çeşitli markalardan gönderiler ulaşıyor. Bugün gerçekten ayakta alkışladığım bir süprizle karşılaştım. Uzun zamandır gördüğüm en iyi ‘marketing’ çalışması diyebilirim.

Markaya ait gönderilmiş ürün ve hediyelerin yanısıra kutunun içinden bir de dosya çıktı. Dosyada yaklaşık 10 Moova çalışanından blogumda yer alan yazılarımla ilgili kendi el yazılarıyla yazılmış kısa notlar var. Gerçekten bayıldım..
Buyrun görseller ve yazılmış olan bazı notlardan örnekler aşağıda.
Teşekkürler Moova..

5 Yorum Var

 1. Gerçekten hem kalitesi hem de reklamları ile kısa süre içerisinde ilgi ve müşteri çekmeyi başarmış bir marka..Size gönderilen hediyeler de çok yaratıcı ve samimi..Takdiri hak etmiş.. Bu arada blogunuzu hamileliğimin başından beri yakından takip ediyorum..Çiçeği burnunda bir anne adayı olarak paylaşımlarınızdan çok faydalandım ve esinlendim.Şimdi ben de bir blogger olarak sizi bloguma davet etmek isterim.. Kuzey’le daha nice güncel ve güzel paylaşımlara..:D

 2. işte bu gönlümü fetheder… nedense hc almamstım ama bır annenın fıkıne bu kadar onem veren kurulusa sapka cıkarıım ve hemen alırım… harıkasınız
  tesekurler bılgı ıcın

 3. Aw, this was an incredibly nice post. Taking a few minutes and actual effort to make
  a superb article… but what can I say… I hesitate a whole lot and
  never seem to get nearly anything done.

  Feel free to surf to my blog post torents

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.