Eskiden kız kardeşimle beraber izlediğim en keyifli çizgi filmlerden biri “Little Pony” idi. Rengarenk, birbirinden tatlı pony leri ağzımız açık izlerdik. Tüm çocukluğumuz boyuncada yer geldi barbie lerimizin bile pabucunu dama attı bu ufak at oyuncaklarımız.
Aylardır her gece uykularımda bana eşlik eden en yakın arkadaşım ‘Mycey Hamile Destek Yastığı’ nın adınıda onunla beraber yatış pozisyonu yüzünden “my little pony” koydum 🙂
Bacaklarınızın arasına koymanız durumunda daha rahat ettiğiniz bu yastıkla fotoğraftaki gibi adeta bir ata biniyormuşçasına uzanıyorsunuz. Tüm hamilelere tavsiyem böyle bir destek yastığı edinmeleri. Özellikle karnımız büyüdükçe gece uykuları daha da bir kabus haline dönüşüyor. Genelde solunuza yatmanız önerildiği için çoğunlukla kolunuz, eliniz, hatta kalçanız bile uyuşmuş halde uyanıyorsunuz. Sanki hiç hamile değilmişsiniz gibi kaliteli bir uyku uyumanız nerdeyse mümkün değil. Ama en azından sıkıntılarınızı biraz azaltacak olan bu yastığa kesin sahip olmalısınız derim..

Mycey hamile destek yastığı’nın Joker Mağazaları’ndaki satış fiyatı ise: 69.90 TL

1 Yorum Var

  1. Ben alıp ertesi gün geri verdim Mycey’i hem kokusu hem de içindeki boncuk dolgu maddesi yüzünden rahat edemedim. Ama herkeste farklı etki yaratıyor tabii ki, kimi çok memnun kimi hiç değil. Ben Bebefox’tan aldığım 14 liralık D şeklindeki yastıkla çok da rahat ettim inanın:)

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.