Bu hafta blogger anneler olarak P.F. Chang’s e davetliydik. Menülerine yeni eklenen lezzetleri hem tadarak, hem de sohbet ederek keyifli vakit geçirdik. Benim favorim her zaman ki gibi, dynamite shrimp idi. Karidesleri büyük margarita bardaklarında sunan P.F. Chang’s in bence en iddalı lezzetlerinden biri!

Aynı gün Meltem Bıcıoğlu’nun (http://kokoshanne.com/) da doğum günüydü. Güzeller güzeli kızı Alin’le birlikte yemeğe katılan arkadaşımın doğum gününü bir de burdan tekrar kutluyorum. Ailesi ve tüm sevdikleriyle nice sağlıklı, mutlu yılları olsun!
O gün malesef Kuzey’in dişi ağrıdığı için biraz keyifsizdi bu yüzden yemeğin sonunu bekleyemeden kalkmak zorunda kaldık. Genede annelerle bir arada olmak harikaydı. Çektiği harika fotoğrafları ve blogunu beğeniyle takip ettiğim İpek Süer (http://www.annefareyakaladim.com/) den ise 2 tane harika Kuzey fotoğrafı kapmakta günün en büyük kazancı oldu 🙂 Güzel bakışına sağlık cnm.

Tüm P.F. Chang’s ailesine bu güzel daveti ve bizlere bu harika lezzetleri tadma fırsatı verdikleri için teşekkür ederim..

1 Yorum Var

  1. Aktivitelerde İpek olmasa ,kimsenin böyle şahane resimleri olmaz ztn 🙂
    Bu arada benim favorim de kesinlikle dynamite shrimp!
    sevgiler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.