Bebek odası mobilyalarınızı nerden aldınız?
Mobilyalarımızı Modoko’daki Kukla adlı mağazadan aldık. Odanın ölçüleri alınıp birebir yapıldı böylece her alanı kullanmıs olduk.


Bebek odanızda kullandığınız teksit ürünlerini (nevresim, yastık kılıfı vs. Gibi) özel mi diktirttiniz, hazır mı aldınız?
Bebek odasındaki ev tekstili ürünlerini Chakra, Zara home ve İkea’ dan aldım. Baby bumper ı ise, Tel Aviv’ de Shilav adlı bir bebek ev tekstili mağazasından aldım. çift taraflı olan bu bumper ı herkese tavsiye ederim çünkü bir tarafı siyah-beyaz diğer tarafı ise renkli…Bu özellik bebeklerin göz sağğı için çok uygun…


Oda için ayırdığınız bütçeye bir fiyat aralığı verseniz hangisi sizin için uygun olur?
a.     1.000 TL -3.000 TL
b.     3.000 TL -5.000 TL
c.      5.000 TL – 10.000 TL
d.     10.000 ve üzeri


Odada en sevdiğiniz detay veya ürün hangisi? Neden?
Odada en sevdiğim detay, oyuncak dolaplarının üzerinin kara tahtayla kaplı oluşu…Bunu özellikle ben istedim çünkü çocukluğumun en eğlenceli oyuncaklarından biriydi odamdaki kara tahtam ve renkli tebeşirlerim…Yaratıcılık, çocuk gelişiminde çok önemli rol oynar bence…


Yaşamış olduğunuz tecrübelerle, bugün odayı yapıyor olsaydınız neleri yapar neleri yapmazdınız?
Yaptığım odadan çok memnunum açıkçası…çok şeker bir oda oldu bence ::))


Aydınlatma ürünleri, perde ve halı için hangi markayı tercih ettiniz? Halının bebek odaları için sağlıklı olduğunu düşünüyormusunuz?
Aydınlatmaları, perde ve halıyı IKEA’ dan aldım. Halı büyük ve çok tüylü olmadığı sürce dekoratif ve eğitici/eğlendirici olarak kullanılablir.
Sevgiyle ve keyifle kalın…
Rayka Telyaz

2 Yorum Var

  1. merhaba, güzel tasarlanmış evladınızı sağlıklı günlerde büyütün… bende çok isterdim kızımın odasını güzel döşemek malısef kızımla aynı odayı paylaşiyoruz:)))) evim küçük sevgiler….

  2. merhaba,blogumu ziyaretiniz ve katılımınız beni mutlu etti,bende keyifle güzel blogunuzu takibe aldım…bebeğinizin mobilyaları çok güzel güle güle kullansın sağlıklı ve mutlulukla…sevgiler

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.