image-81. Bebek odası mobilyalarınızı nerden aldınız?

Defnemin mobilyalarını kalamış SİALDİ mobilyada odamızın ölçülerine göre özel olarak yaptırdık. Hayvanları çok sevdiğim için sevimli hayvan resimlerinin bulunduğu duvar kağıdını tercih ettim. Duvar kağıtlarını LOT tan seçtim.

2. Bebek odanızda kullandığınız teksit ürünlerini (nevresim, yastık kılıfı vs. Gibi) nerden aldınız? Odanızda özel olarak diktirdiğiniz bir tekstil ürünü var mı?

Buna uygun tekstil ürünlerinide özel olarak caddebostan SÜSLÜ KEDİ de yaptırttım.  Kızımın  adını ve soyadını yazan özel yastığıda SÜSLÜ KEDİ bizim için işlemiştir. Defne nin bakım ürünlerinin bulunduğu ve bnm için çok kullanışlı olan sepetimide SÜSLÜ KEDİ süslemiştir.

 

3. Oda için ayırdığınız bütçeye bir fiyat aralığı verseniz hangisi sizin için uygun olur?

A. 1.000 TL -3.000 TL

B. 3.000 TL -5.000 TL

C. 5.000 TL – 10.000 TL

D. 10.000 ve üzeri

 

4. Odada en sevdiğiniz detay veya ürün hangisi? Neden?

Odadaki en sevdiğim detay oyuncak rafında bulunan peluş hayvancıklardır. Dediğim gibi hayvanları çok sevdiğim için kızımın odasına bu conceptten yola çıkarak yaptım.

 

5. Yaşamış olduğunuz tecrübelerle, bugün odayı yapıyor olsaydınız neleri yapar neleri yapmazdınız?

Odayı yaparken emzirme sandalyesini kullanırım diye düşünüyordum fakat çok ta kullanışlı olmadığını gördüm. Bu sebeple emzirme sandalyesini almasaydım da olurdu. Bunun dışında herşeyi çok doğru tercih etmişim.Ekteki resimde Defne nin yatmış olduğu taşınabilir yatağı internetten aldım. Aldığım ve çok memnun kaldığım bir üründür. Herkese tavsiye ederim. COCOONABABY die geçmektedir. internetten sipariş verilebilir. 

 

6. Aydınlatma ürünleri, perde ve halı için hangi markayı tercih ettiniz? Halının bebek odaları için sağlıklı olduğunu düşünüyormusunuz?

Avizemizi modokodaki SELVİ aydınlatmadan aldım. Lambaderimizi ise kalan duvar kağıtlarından LAMİ aydınlatma göztepede yaptırttım. perdelerimizi PERSAN dan tercih ettim. Odamızda halıfleksi tercih ettim. Çünkü bende halıflekste büyüdüm ve herhangi bi alerjik durumum yada rahatsızlığım olmadı. Emekleme döneminde ve oyun döneminde bu şekilde daha rahat olucağını düşünüyorum. 

Şengül Meriç

image

image-7

image-3

image-5

image-4

image-6

fotoğraf (2)

 

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.