Senin hikayen adı gibi çocuğu olan senin, benim herkesin hikayesi…
Uzun zamandır bir filmde bu kadar gülümseyip bu kadar ağlamamıştım. Herkes gibi bende kendimden bişiler buldum bu harika filmde, özellikle gecenin bir yarısı koridorda kucağında bebekle gezerlerken veya tüm gece yatakta uyuyakaldıkları farklı pozisyonlar sanki bizim hayatımızı anlatıyordu..


Filmde annenin oğlu için hazırladığı harika bir defter var, onunla ilgili tüm özel anıları, kavgaları, başarıları herşeyi oraya yazıyor annesi. Bende Kuzey doğduğundan beri onun için blog yazıyorum. Bu blog haricinde ise gün gün not tuttuğum bir defterim var. Yediği yemekler, ilk ne zaman emekledi, ne zaman yürüdü hepsi defterimde yazıyor. İleride oğlum için ne kadar güzel bir hatıra olacağını düşündüm ve kısıtlı vakitlerde yazmaya devam etmek için bir motivasyon sebebi bulmuş oldum kendime.


Öncelikle bir anne adayı için ve tabiki baba için hamilelik dönemi çok zor, daha sonra ise bir bebeğe bakmak çok fazla özen ve fedakarlık istiyor, belki de en zoru bir insan yetiştirmek.. Fakat çocuk sahibi olmak dünyanın en keyifli yolculuğu..
Bu keyifli yolculuğu yaşamama sebep kocam ve oğluma teşekkür ederim..


Bu harika filmi kendi hayatından esinlenerek bu kadar güzel ve keyifli haliyle beyaz perdeye yansıtan Tolga Örneğe ve tüm ekibe teşekkür ederim. Eğer sizde kendi hikayenizi izlemek, hem ağlayacağınız hem güleceğiniz bir 103 dakika geçirmek isterseniz mutlaka “Senin Hikayen” filmini izlemelisiniz.


Fragman : http://www.youtube.com/watch?v=P3bfwV5RbvA

Facebook : www.facebook.com/seninhikayenfilm

Twitter : www.twitter.com/senin_hikayen

Instagram : www.instagram.com/seninhikayenfilm

2 Yorum Var

  1. Ne kadar önemli bir meslek bu Allah tarafından verilen; annelik. Ve nasıl da yakışıyor size; melek gibisiniz. Allah sizi Kuzey’e bağışlasın, onu da size. Kocamannn opuyorummm :*

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.