Bumerang Ödülleri, perşembe gecesi Babylon’da düzenlenen ödül törenle sahiplerini buldu.
En iyiler belli oldu

1.700’ün üzerinde başvuru alan ve 45 bini aşkın SMS’in gönderildiği yarışma, alanında uzman 24 jüri üyesinin ilk 10’a kalan blogları tek tek değerlendirmesiyle finale ulaştı.

iGaranti ana sponsorluğundaki ödül töreninde açılış konuşmasını yaparak, jüri üyelerine, bloggerlara, basın mensuplarına ve konuklara hoşgeldiniz diyen Hürriyet İçerik ve Topluluk Servislerinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Erhan Acar, blogların ve bloggerların hayatımızdaki yerini vurgulayarak, Bumerang  Ödülleri için katılım sayısının her sene giderek arttığını 3’üncüsünü düzenledikleri ödüllerde bu sene 1.700’ü aşkın blogun değerlendirildiğini belirtti. Jüri üyelerine vermiş oldukları destek için teşekkür eden Acar, Hürriyet İnternet Grubu olarak bloggerlara destek vereceklerini ve Bumerang, Boomads olarak yatırımlarına devam edeceklerini belirtti.

Blogların ödüllendirildiği gecede Singer, Usla, Sony Music, So Chic, Çırağan Place Kempinski ve Doğan Kitap da sürpriz hediyeleriyle bloggerların yanında oldu.

En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, iGaranti En Sosyal Blog, En Bilge Forum, En İyi Yerel Site, En Uzman Blog  ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 7 kategoride ödüllerin verildiği geceye yoğun katılım gerçekleşti.

3’üncü Bumerang Ödülleri’nin kazanan isimleri:

En Tarz Blog  kategorisinin birincisi kafkaokur.com ödülünü Hürriyet Sosyal Medya Editörü Şermin Terzi’den aldı.
En Çalışkan Blog kategorisinde kategori birincisi  bencetatil.com  ödülünü Hürriyet Web Koordinatörü Bülent Mumay’dan aldı.
En Bilge Forum kategorisinde kategori birincisi  maxigame.org/forum ödülünü Hürriyet Reklam Direktörü Gönül Birkiye ‘den aldı
En İyi Yerel Site kategorisinde kategori birincisi 29saat.com ödülünü Hürriyet Gazetesi Yayın Direktörü Fikret Ercan’dan aldı.
iGaranti En Sosyal Blog kategorisinde birincisi  aristolog.com   ödülünü Garanti Direkt Bankacılık Yöneticisi Işık İlhan’dan aldı
En Uzman Blog kategorisinde kategori birincisi sirtcantalilar.com ödülünü Hürriyet Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü Haymi Behar’dan aldı.
Jüri Özel Ödülü kategorisinde dijitalcanavar.com ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Dalman’dan aldı.
Türkiye’nin en iyi bloglarının seçildiği gecede katılımcılar Amariszi ve Bedük konserleriyle eğlenceli bir gece yaşadılar.
[divider]
Kaynak: hurriyet

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.