10 sene evvel babamın Türkiye’ye ekolojik tarım yasasını çıkartılmasına ön ayak olması ve ilk organik markasını yaratmış olmasından beri doğal beslenmeye olan ilgim çok fazla. Evimde bazı ürünleri mutlaka organik tercih ederim. Bunlardan bazıları; yumurta, salça, tavuk, domates ve yoğurt…

Bugün bana gelen bir mailden dolayı sizlere doğal beslenme konusunu açmaya karar verdim. Nish Bazaar, Türkiye’nin dört bir yanından getirtilen; organik zeytin ve şekersiz reçel, tarhana, bakliyat, mantı, nar ekşisi, özel sıkım zeytinyağları, salça, bitki çayları gibi besinlerin yanı sıra doğal sabun ve deniz süngeri gibi ürünleri, kalteli gıdaları ves doğal yaşamı sevenlere sunuyor. Fotoğraflarına bayıldım, en kısa zamanda ürünlerinden bazılarını deneyerek, sizlere de konuyla ilgili detaylı bilgi vermek istiyorum.

Doğal ürünlerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından lezzetlerde sunan Nish Bazaar; memleket lezzetlerinin özlemini çekenlerini de unutmamış. Antep’in nar ekşisi ve salçasını, en yapımı Kayseri mantısını, Tokat’ın asma yapraklarını, Erzurum’un meşhur ispir fasülyesini ve birçok şehrin hijyenik koşullarda saklanan yöresel gıdalarını bu harika mağazada bulmanız mümkün.
Umuyorum en kısa zamanda internetten online satışa da başlarlar. 
Adres: Garanti Mahallesi Yanarsu Sok. No:18/2B Etiler

4 Yorum Var

  1. Bayıldım ,muhakkak gezmek isterim..Eminimki bana uygun bir çok lezzet vardır..Organik ürünler artık sağlığımız için çok önemli..paylaşım için teşekkürler..

    • Gerçekten öyle, ne kadar doğru söylediniz..
      mutlaka gidip bir bakmakta fayda var 🙂

      Çok sevgiler,

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.